Jednym z najchętniej wykorzystywanych pomysłów na przydomową przestrzeń jest boho taras – inspiracje na takie przestrzenie znaleźć można bez trudu. Styl boho kojarzy się przede wszystkim z miękkimi tkaninami, bielą, subtelnymi dekoracjami, roślinnością. W takim otoczeniu z pewnością odpoczywać się będzie jeszcze przyjemniej.

Boho taras – inspiracje z meblami rattanowymi

Meble rattanowe to strzał w dziesiątkę, kiedy chcemy zaaranżować boho taras – inspiracje podsuwają projektanci mebli. Meble rattanowe prezentują się doskonale w aranżacjach boho, nadają estetyki i sprawiają, że przestrzeń jest piękniejsza. Meble rattanowe tworzone są z pnączy rattanowych, pozyskiwanych z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Dzięki takim plantacjom nie jest degradowane środowisko naturalne. Wśród mebli rattanowych znaleźć można wygodne fotele, krzesła, pufy, sofy dwuosobowe. Ciekawym meblem jest także fotel wiszący w formie kokonu z rattanu. Uzupełnieniem dla takich mebli mogą być rattanowe lampiony na stoły.

Wygodny boho taras – inspiracje w zasięgu ręki!

Przestrzeń tarasowa powinna być komfortowa, dopasowana do danych potrzeb. Warto postawić na niebanalny boho taras – inspiracje to przede wszystkim białe meble, poduszki, pledy, koce, dywany tarasowe. Przestrzeń tarasowa w stylistyce boho stanie się idealnym miejscem do relaksu dla wszystkich domowników, ale też przestrzenią, gdzie z powodzeniem można zapraszać znajomych na kieliszek wina. Poza wygodnymi meblami zadbajmy o ochronę przed słońcem – odpowiednie okażą się zadaszenia tarasowe w formie funkcjonalnych pergoli. Wykorzystaj kwiaty, by ozdobić boho taras – inspiracje znajdziesz w ogrodzie! Letnie kwiaty, takie jak lilie, peonie czy mieczyki rewelacyjnie prezentować się będą w prostych wazonach ustawionych na stołach.