Róża Wiatrów jest ośrodkiem żeglarskim, który już od wielu lat, z powodzeniem działa w branży turystycznej. To oni mają przyjemność zaprosić dzieci w różnym wieku, na letni wypoczynek. W ich ofercie znaleźć można nie tylko letnie wyjazdu, ale również zimowe eskapady, które są w stanie zapewnić ogrom emocji i wspaniałe wspomnienia.

Przygody dla wszystkich dzieci

Obozy młodzieżowe dedykowane są dla wszystkich dzieci, powyżej trzynastego roku życia, aż do lat osiemnastu. Oferta jest bardzo szeroka. W szczególności, jeżeli chodzi o tematykę poszczególnych wyjazdów.

Stopień na żeglarza jachtowego

Jedną z ofert wyjazdowych, jest rejs szkoleniowy, który finalnie pomoże pozyskać pierwszy stopień żeglarza jachtowego. Tak, taki patent mogą uzyskać nawet osoby niepełnoletnie, powyżej czternastego roku życia. Aczkolwiek, muszą one nastawić się one na to, że taki dwutygodniowy wyjazd związany jest z intensywnym szkoleniem, które zapozna młodych ludzi z zagadnieniami, jakie są konieczne, jeżeli chodzi o żeglugę. Co jest warte zauważenia, młodzież przez cały czas zakwaterowana będzie na…jachtach. Tak, właśnie tak. Ciekawe? Warte przeżycia.

Różne przygody

A może by tak pozwolić dziecku przeżyć Siedem Przygód? Dwa tygodnie, podczas których młodzi ludzie będą mogli zapoznać się nie tylko z żeglarstwem, ale także z paintballem, rowerami, czy też strzelectwem. Skoro wszyscy będą nad mazurskimi jeziorami, to koniecznością wydają się kajaki. Kto jeszcze nie miał okazji pływać, będzie mógł w końcu spróbować tej niełatwej sztuki, która pomaga poznać akweny wodne z zupełnie innej perspektywy.

Dla przyszłych weterynarzy

Róża Wiatrów ma nawet w swojej ofercie obóz dla osób, które chcą zostać w przyszłości weterynarzami. Jedna z ciekawszych nowości, która bliżej pozwoli zapoznać się z tematyką weterynaryjną. Dzieci dowiedzą się co nieco na temat biologii zwierząt (np. czym różni się człowiek od innych zwierząt, jak działają poszczególne narządy w ciele człowieka), jak również ich psychiki (np. najczęstsze problemy ze zwierzętami oraz sposoby ich rozwiązania, podstawowe metody szkolenia zwierząt). Dzieci również będą miały okazję do tego, aby pracować w laboratorium – jak prawdziwi weterynarze. 

 

Trzeba przyznać, że oferta tego ośrodka żeglarskiego, jest naprawdę duża. Oferowanych obozów jest naprawdę mnóstwo. Rodzice, przy pomocy swoich pociech, znajdą na pewno odpowiedni, letni lub zimowy wypoczynek.