W Wally kupisz wiele artykułów, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i biurze. Cały asortyment sklepu obejmuje ponad 15 tysięcy produktów. Od dekoracji ściennych po oznakowanie wizualne linii technologicznych lub wielkich magazynów. Wykonujemy produkty na zamówienie, co pozwala na dopasowanie ich do Twoich preferencji. Ułatwiamy aranżację wnętrz i przyczyniamy się do organizacji zadań, dzięki praktycznym i pomocnym akcesoriom. Jeśli szukasz miejsca na zakupy, któremu możesz zaufać, możesz liczyć na naszą pomoc!

Artykuły dekoracyjne do domu. Fototapety, szablony malarskie i kreatywne plakaty. Sprawdź nasze propozycje!

Fototapety do pokoju dziecka sprawdzą się idealnie, jako uzupełnienie dziecięcego pokoju. Od teraz nasze pociechy będa posiadały w swojej przestrzeni ulubionych bohaterów z bajek lub kreskówek, np. Spidermana, Kubusia Puchatka czy Myszkę Miki. Z Wally otrzymasz perfekcyjnie dopasowany rozmiar. Dzięki czemu elementy idealnie do siebie pasują, a fototapeta jest od razu gotowa do montażu na ścianę. Sposób montażu jest bardzo prosty. Do fototapety lateksowej wystarczy klej do tapet. Za sprawą druku najwyższej jakości i precyzyjnego wykonania, każda fototapeta będzie dopasowana do wymiarów Twojej ściany. 

Akcesoria do organizacji czasu pracy zespołu. Poznaj produkty do biura, które musisz mieć

Dla jednych praca jest drugim domem. Aby lepiej przebiegała Tobie i Twoim współpracownikom istotne są poszczególne procesy. Pomogą w tym planery magnetyczne. Suchościeralne tablice będą nieodzownym elementem spotkań zespołu projektowego. Dużą jej cechą są łatwe ścieranie napisów, łatwy montaż i dostępność w dowolnym rozmiarze. Przyda się do wielkiej korporacji, gdzie liczba działu kręci się wokół kilkudziesięciu osób, do mniejszej firmy, na spotkania kilkuosobowe. A sposób montażu? Wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający i przykleić w dowolnym miejscu.