Wieczorny chłód nie musi zakłócać relaksu na tarasie. Aby cieszyć się swoim ogrodem niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych, wystarczy wzbogacić aranżację o dodatkowy element – promiennik tarasowy. Jaka lampa grzewcza na taras najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Sprawdź!

Niezawodna lampa grzewcza na taras – rozgrzej się!

Lampa grzewcza na taras może być zasilana elektrycznie lub gazowo. Warto pamiętać, że modele elektryczne wymagają podpięcia do zasilania, co ogranicza ich zasięg. Bardziej uniwersalnym, a jednocześnie praktycznym wyborem jest zakup modelu zasilanego gazem.

Lampa grzewcza na taras z wymienną butlą gazową doskonale sprawdza się na otwartej przestrzeni, tarasach, balkonach, w altanach, w ogrodach zimowych oraz ogródkach restauracyjnych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów promienniki w formie parasoli grzewczych wytwarzają przyjemne, naturalne ciepło. Płomień palący się w przeszklonej tubie dodaje aranżacji przytulnego, romantycznego charakteru. Co ważne, technologia gazowa jest energooszczędna i ekologiczna, a koszty eksploatacji urządzenia są bardzo niskie. Butla ukryta jest w obudowie, więc nie zakłóca estetyki ogrodu. W dobrych sklepach znajdziesz modele o zróżnicowanej mocy. Urządzenia z największą mocą z powodzeniem mogą być używane nawet na bardzo dużych tarasach.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Obawiasz się, że ustawienie promiennika na otwartej przestrzeni może stać się źródłem zagrożenia, w szczególności dla dzieci i pupili? Nic bardziej mylnego! Nowoczesne promienniki gazowe są odpowiednio zabezpieczone czułymi systemami. Ponadto, urządzenia nie wytwarzają dymu ani iskier. Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupiony model jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu, wybierz certyfikowany produkt.