Web Development Services kierowane są do wszystkich firm. Niezależnie od tego, czy działają one w branży modowej, handlowej, architektonicznej – własna strona firmowa, będąca wizytówką ich działalności, na pewno im się przyda. To na tej witrynie powinny zostać umieszczone właściwie keywords. Dlaczego?

Zapytanie do wyszukiwarki

Keywords to nic innego, jak zapytania kierowane przez potencjalnych nabywców, do wyszukiwarki. Słowa kluczowe są potrzebne po to, aby móc lepiej dostosować witrynę do zapytań, jakie stawiane są przez klientów. Web design and development opiera się m.in. na znajomości tychże słów kluczowych.Im lepiej zostanie to wykonane (słowa zostaną umieszczone w prawidłowych miejscach), tym większa pewność, że witryna znajdzie się wyżej w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dobór fraz kluczowych

Web Development Companies, m.in. takie jak 10Clouds, starannie pracują nad dobraniem odpowiednich fraz kluczowych, które są faktycznie używane przez klientów. Co dalej za tym idzie, w przyszłości witryna zostanie wyświetlona jako jedna z pierwszych, jeżeli chodzi o SERPy (wyniki wyszukiwania). 

Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ będzie to miało wpływ na pozycjonowanie witryny w przyszłości. Nie tylko ważne są słowa, ale również ich ilość, a także rozmieszczenie w poszczególnych sekcjach. 

Co dają słowa kluczowe? 

Web Development, uwzględniające słowa kluczowe, to ogrom zalet dla przedsiębiorstwa. Jakich zalet? Oto ich lista:

  • większa widoczność w organicznych wyszukiwaniach, m.in. w jednej z najpopularniejszych wyszukiwarek Google,
  • wzrost ruchu na stronie, 
  • większa liczba zapytań odnośnie towarów i usług od klientów,
  • wzrost sprzedaży,
  • większa rozpoznawalność marki,
  • większa przewaga nad konkurencją.

Tych zalet jest zdecydowanie więcej. Z usług danego przedsiębiorstwa faktycznie zaczną korzystać osoby, które (o ile produkty i usługi będą wysokiej jakości) będą wierne jednej marce – o ile ta będzie dbała o swoich odbiorców.

Słowa kluczowe w formie pytania

Web Development Company doskonale zdają sobie sprawę z tego, że słowa kluczowe mają różną formę. Część z nich występuje w formie zapytania, np. “jakie rolety do domu jednorodzinnego?”. Takie słowa kluczowe również należy umieścić na stronie, ponieważ będzie to dobre wsparcie dla reklamy danej marki. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ potencjalni konsumenci chcą być pewni tego, że dana marka będzie w stanie rozwiać ich wątpliwości. A tych zawsze pojawia się dużo – niezależnie od tego, z jaką dokładnie branżą ma się do czynienia.