Depilacja laserowa to sposób na permanentne usunięcie swojego uporczywie odrastającego owłosienia z najróżniejszych części ciała. Dzięki depilacji laserowej można zapomnieć o tradycyjnych metodach usuwania owłosienia takich jak używanie gorącego wosku czy najpopularniejsza depilacja za pomocą żyletek z pianką do golenia. Taki zabieg kosztuje, lecz jest wart swojej ceny.

Cennik depilacji laserowej

Cennik depilacji laserowej jest bardzo zróżnicowany. Ceny dotyczą głównie renomy salonu w której wykonywany jest zabieg, wielkości miasta w którym się go wykonuje i przede wszystkim rodzaju części ciała. Za większą partie taką jak uda, płaci się analogicznie większą ilość pieniędzy niż za pachy. Rolę gra tutaj powierzchnia, którą laser musi pokonać aby usunąć włosy na zawsze.

Istnieją jednak bardzo ciekawe promocje, które mogą zachęcić swoich klientów do wykonywania całej serii zabiegów. Im więcej zabiegów tym lepiej – zakupując cały pakiet salony oferują bardziej korzystne ceny. Liczba zabiegów jaka musi być wykonana w celu uzyskania idealnie gładkiej skóry jest różna i zależy także od karnacji i gęstości włosów. Jednak mówi się, że od 4 do 8 zabiegów powinno wystarczyć – dlatego lepiej od razu zakupić ich całą serie.

Aby skorzystać jeszcze bardziej można kupić cały pakiet zabiegów, który zawiera w sobie różne partie ciała. Na przykład na jednej sesji można wykonywać depilację okolicy bikini i pach razem. Nie ma oporów – z reguły im większy pakiet tym korzystniejsza cena każdego zabiegu. 

Sprawdź: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/

Podsumowanie

Najlepiej udać się do sprawdzonej jakości salonów, nawet jeśli miałoby się dołożyć trochę pieniędzy. Nie ma co ryzykować – sprawdzone salony oferują najbardziej profesjonalne lasery, które posiadają w swojej budowie elementy chłodzące. Dzięki temu zabieg przebiega o wiele bardziej komfortowo. Dodatkowo w takich miejscach pracują doświadczone osoby, które przeprowadzą dokładny wywiad i przestrzegą przez przeciwwskazaniami do wykonywania depilacji laserowej.