W Legnicy żyje na co dzień blisko 100 tys. mieszkańców. Rynek jest spory, co dotyczy również konkurencji. Przedsiębiorcy, chcąc rozpromować swój biznes, muszą szukać różnych źródeł zaprezentowania swojej firmy. Jedną z opcji jest umieszczenie jej w legnickiej bazie firm. Portal Legnica365.pl został stworzony z myślą o mieszkańcach i właścicieli przedsiębiorstw. Kilkadziesiąt kategorii, dzięki którym w szybki i łatwy sposób znajdziemy interesującą nas tematykę. Zobacz najszybciej rozwijający się regionalny portal o Legnicy!

Sklepy, lekarze, dentyści, warsztaty samochodowe. Znajdziesz je na Legnica365.pl 

Sklep sportowy Legnica”, “Dobry mechanik w Legnicy” czy “Dentysta Legnica”. W taki sposób potencjalni klienci szukają usług w Internecie. To spore ułatwienie i nowe możliwości, które udostępnił nam Internet sprawia, że niemal wszystko przeniosło się do sieci. Przyjęło się, że brak profilu na portalu społecznościowym jest oznaką, że nie istniejemy. To samo dotyczy firm. Dzisiaj fanpag’e jest pierwszym źródłem wiedzy. Sprawdzamy profile restauracji, aby dowiedzieć się, jak wyglądają przygotowane dania i opinie klientów. Szukamy drogi dojazdu lub godzin otwarcia lokalu. Stąd bardzo istotne jest, aby być obecnym w sieci  regularnie prowadzić swój profil na Facebook’u czy Instagramie, bo dzisiaj tam mogą być Twoi klienci!

Prowadzisz zakład fryzjerski i szukasz sklepu z artykułami do ich pielęgnacji?

Na https://legnica365.pl/sklep-fryzjerski/ znajdziesz pełną listę sklepów fryzjeskich oferujących swoje produkty na terenie Legnicy. Produkty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, stanowią podstawowe wyposażenie salonu fryzjerskiego i profesjonalnego fryzjera. Dzięki temu możesz zapoznać się z ich ofertą i doradztwem, wyszukując adres i numer telefonu w Internecie. 

Portal Legnica365.pl jest dobrym źródłem wiedzy o legnickich firmach. Dodanie jej do katalogu nie jest skomplikowane. Wystarczy przygotować krótki jej opis, wypełnić pole z danymi kontaktowymi i… gotowe!