Legnicki portal powstał z myślą o mieszkańcach i przedsiębiorcach z Legnicy. Klienci coraz częściej szukają firm w Internecie. To, jakiego wyboru dokonają, w dużej mierze zależy od opinii i rekomendacji od osób, które już skorzystały z usług firmy. Na drugim miejscu podczas wyboru znajduje się cena. Na Legnica365.pl dostępnych jest  kilkadziesiąt kategorii firm, które swoje zakłady prowadzą na terenie miasta Legnica. Poszukaj interesującą cię firmę i skorzystaj z jej usługi. 

Szukasz firmy w Legnicy? Sprawdź listę na portalu Legnica365

Mieszkańcy Legnicy i okolic mają dostęp do portalu, w którym ogłaszają się legnickie firmy. To właśnie w nim znajdziemy szkoły jazdy, stacje kontroli pojazdu, pocztę kwiatową, podologa czy przedsiębiorstwa działające w branży budowlanej. Zdarza się, że niektóre z nich nie mają strony internetowej, a ich adres znają tylko stali klienci. Na www.legnica365.pl swoje ogłoszenia mogą publikować firmy z Legnicy. Wystarczy dodać firmę do katalogu, a następnie przygotować krótki opis działalności i to, co wyróżnia firmę na tle konkurencji i jakie usługi świadczy. Istotną sprawą są również dane kontaktowe i adres prowadzenia działalności, aby ułatwić potencjalnym osobom dotarcie do firmy.

Promuj biznes w Internecie na witrynie o Legnicy

Legnica365.pl ma na celu promocję lokalnego biznesu. To w tym miejscu legnickie firmy mogą szukać swoich klientów zainteresowanych usługami. W ten sposób przedsiębiorcy dadzą się poznać  szerszej grupie odbiorców i zyskać ich na kolejne lata. 

Jeśli jesteś mechanikiem samochodowym, ginekologiem, weterynarzem lub prowadzisz mały zakład stolarski, dodaj swój wpis na portalu dla mieszkańców Legnicy. Dla przedsiębiorców jest to miejsce reklamy na regionalnym podwórku, gdzie konkurencja jest duża. Dodaj wpis w największej bazie firm z Legnicy, zbieraj pozytywne opinie i pozyskuj klientów nie tylko z Legnicy, ale z Chojnowa, Prochowic czy Kunic.